Blog & Haberler

23 Nisan 2019

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

“23 Nisan, Türkiye milli tarihinin başlangıcı ve yeni bir dönüm noktasıdır. Bütün bir düşmanlık dünyasına karşı ayağa kalkan Türkiye halkının, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni meydana getirmek hususunda gösterdiği harikayı ifade eder.”

Mustafa Kemal Atatürk

Ulusumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Şemsettin Hacınecipoğlu

Blog
5 Mart 2019

TSE Hizmet Yeterlilik Belgemizi aldık

Kuruluşundan beri teknik ve mesleki yeterlilik konusunda gerekli tüm prosedürleri yerine getiren Ceren Unlu Mamuller son olarak Türk Standartları Enstitüsü’nden Hizmet Yeterlilik Belgesini aldı

Hizmet Yeterlilik Belgesi’nin fırıncılık sektöründe az sayıda firmada bulunduğunu kaydeden Ceren Unlu Mamuller Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Hacınecipoğlu bu adımla üretim zincirinin tümünde TSE standartlarını yakaladıklarını belirtti.

Hacınecipoğlu, “Hizmet Yeterlilik Belgesi sayesinde Ceren Unlu Mamuller bünyesinde yangın tüpleri, topraklama raporları, personelin sağlık durumu gibi üretimin pek çok aşamasında TSE standartları yakalanmış oldu. Bu sayede Ceren’in kalitesi bir de TSE’den onay almış oldu” diye konuştu.

 

Öncelik Müşteri Memnuniyeti

Alınan tüm belge ve evrakların müesseseye bir standart getirdiğini ancak esas konunun müşteri odaklı üretim olduğunu hatırlatan Şemsettin Hacınecipoğlu, “Evet TSE belgeleri belli bir standart için önemli. Ama şunu unutmayalım ekmek gibi temel bir tüketim maddesini üretiyoruz. Ne kadar belge alırsanız alın bu işe gönlünüzü ve samimiyetinizi vermez iseniz denetim ve standardizasyon bir yere kadar. Ceren’de müşterilerimiz ile bu samimiyetimizi yakaladığımıza inanıyorum” dedi.

Yılda 1 vizesi yapılan TS 7890 kodlu evrak ile ekmek satış hizmetleri veren müesseseler “Genel Kurallar Standardına Uygun Hizmet Veren” işletme unvanını alabiliyor. 22 Ocak 2019 tarihinde tahsis edilen 06-HYB-6069 nolu belge ile Ceren Unlu Mamuller de Genel Kurallar Standardına Uygun Hizmet Veren işletme kategorisinde yerini almış oldu.

Blog
29 Ekim 2018

Bir değerler rejimi; Cumhuriyet

Bin yıldır Anadolu topraklarını kendine vatan edinmiş Türk Milleti’nin tarihten süzülüp gelen tecrübesi ile kendine yakışır bir yönetim sistemini benimsemesinin adıdır Cumhuriyet.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile tecessüm eden ve ilelebet payidar kalacak Cumhuriyetimizin 95. Yılını gurur ve övünç ile idrak ediyoruz.

Devamını Oku

Blog
  • 1
  • 2
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.