Blog

5 Mart 2019

TSE Hizmet Yeterlilik Belgemizi aldık

Kuruluşundan beri teknik ve mesleki yeterlilik konusunda gerekli tüm prosedürleri yerine getiren Ceren Unlu Mamuller son olarak Türk Standartları Enstitüsü’nden Hizmet Yeterlilik Belgesini aldı

Hizmet Yeterlilik Belgesi’nin fırıncılık sektöründe az sayıda firmada bulunduğunu kaydeden Ceren Unlu Mamuller Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Hacınecipoğlu bu adımla üretim zincirinin tümünde TSE standartlarını yakaladıklarını belirtti.

Hacınecipoğlu, “Hizmet Yeterlilik Belgesi sayesinde Ceren Unlu Mamuller bünyesinde yangın tüpleri, topraklama raporları, personelin sağlık durumu gibi üretimin pek çok aşamasında TSE standartları yakalanmış oldu. Bu sayede Ceren’in kalitesi bir de TSE’den onay almış oldu” diye konuştu.

Öncelik Müşteri Memnuniyeti

Alınan tüm belge ve evrakların müesseseye bir standart getirdiğini ancak esas konunun müşteri odaklı üretim olduğunu hatırlatan Şemsettin Hacınecipoğlu, “Evet TSE belgeleri belli bir standart için önemli. Ama şunu unutmayalım ekmek gibi temel bir tüketim maddesini üretiyoruz. Ne kadar belge alırsanız alın bu işe gönlünüzü ve samimiyetinizi vermez iseniz denetim ve standardizasyon bir yere kadar. Ceren’de müşterilerimiz ile bu samimiyetimizi yakaladığımıza inanıyorum” dedi.

Yılda 1 vizesi yapılan TS 7890 kodlu evrak ile ekmek satış hizmetleri veren müesseseler “Genel Kurallar Standardına Uygun Hizmet Veren” işletme unvanını alabiliyor. 22 Ocak 2019 tarihinde tahsis edilen 06-HYB-6069 nolu belge ile Ceren Unlu Mamuller de Genel Kurallar Standardına Uygun Hizmet Veren işletme kategorisinde yerini almış oldu.

Blog
About CengizYEL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ceren Unlu Mamüller

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu el emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanıyor.35 yıllık tecrübe artık teknoloji ile bütünleşiyor. 2012’de başlattığımız otomasyon atağımız, yenilediğimiz son teknoloji makine parkurumuz ile katlanarak devam ediyor