Blog

19 Mayıs 2018

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun

Ceren Unlu Mamüller Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Hacınecipoğlu 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Hacınecipoğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının Türk milletinin geleceğine vurulacak prangaları kırıp tarihin akışını değiştirdiği Kurtuluş Savaşı’nın ilk adımını 19 Mayıs 1919’da Samsun’da attığını hatırlatarak, “Fedekarlıkta sınır tanımayan bu asil milletin bir evladı olarak aydınlık geleceğimizin temellerinin atıldığı bu bayramı tebrik ediyorum.” Dedi.

19 Mayıs 1919’dan 23 Nisan 1920’ye uzanan sürecin Türk tarihinde uyanışın miladı olduğu ve tarihe altın harfler ile geçtiğini kaydeden Hacınecipoğlu, “Bundan 99 yıl önce tohumu atılan Cumhuriyetimizin ilelebet payidar ve ayakta kalacağına inanıyorum” diye konuştu.

Blog
About CengizYEL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ceren Unlu Mamüller

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu el emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanıyor.35 yıllık tecrübe artık teknoloji ile bütünleşiyor. 2012’de başlattığımız otomasyon atağımız, yenilediğimiz son teknoloji makine parkurumuz ile katlanarak devam ediyor