Blog & Haberler

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun-2019

Aziz milletimizin milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferi’nin yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımız uğruna canlarını feda etmekten bir an olsun bile tereddüt etmeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anar, milletimizin Zafer Bayramını içtenlikle kutlarım.
Şemsettin HACINECİPOĞLU

Blog

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

“23 Nisan, Türkiye milli tarihinin başlangıcı ve yeni bir dönüm noktasıdır. Bütün bir düşmanlık dünyasına karşı ayağa kalkan Türkiye halkının, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni meydana getirmek hususunda gösterdiği harikayı ifade eder.”

Mustafa Kemal Atatürk

Ulusumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Şemsettin Hacınecipoğlu

Blog

TSE Hizmet Yeterlilik Belgemizi aldık

Kuruluşundan beri teknik ve mesleki yeterlilik konusunda gerekli tüm prosedürleri yerine getiren Ceren Unlu Mamuller son olarak Türk Standartları Enstitüsü’nden Hizmet Yeterlilik Belgesini aldı

Hizmet Yeterlilik Belgesi’nin fırıncılık sektöründe az sayıda firmada bulunduğunu kaydeden Ceren Unlu Mamuller Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Hacınecipoğlu bu adımla üretim zincirinin tümünde TSE standartlarını yakaladıklarını belirtti.

Hacınecipoğlu, “Hizmet Yeterlilik Belgesi sayesinde Ceren Unlu Mamuller bünyesinde yangın tüpleri, topraklama raporları, personelin sağlık durumu gibi üretimin pek çok aşamasında TSE standartları yakalanmış oldu. Bu sayede Ceren’in kalitesi bir de TSE’den onay almış oldu” diye konuştu.

Devamını oku

Blog

Bir değerler rejimi; Cumhuriyet

Bin yıldır Anadolu topraklarını kendine vatan edinmiş Türk Milleti’nin tarihten süzülüp gelen tecrübesi ile kendine yakışır bir yönetim sistemini benimsemesinin adıdır Cumhuriyet.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile tecessüm eden ve ilelebet payidar kalacak Cumhuriyetimizin 95. Yılını gurur ve övünç ile idrak ediyoruz.

Devamını oku

Blog
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.