Kurumsal

HAKKIMIZDA

1980’li yıllarda başladı hikayemiz. Erzurum İspir’de başlayan alın teri gayretimiz aynı heyecan ve samimiyet ile bugün de devam ediyor. Rabbimizin en büyük nimetlerinden buğdayı çeyrek asırdır samimiyet ve özgüven ile öğütüp sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu el emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanıyor.35 yıllık tecrübe artık teknoloji ile bütünleşiyor. 2012’de başlattığımız otomasyon atağımız, yenilediğimiz son teknoloji makine parkurumuz ile katlanarak devam ediyor.

Ceren Unlu Mamüller

Alanında geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

KALİTE

Politikamız

Ceren Unlu Mamuller, doğal ve katkısız ürünleri kullanırken ilk olarak müşteri sağlık ve memnuniyetini göz önünde bulundurur.

Üretim sürecinin tümünde gerekli yasal mevzuata uymayı, sağlıklı bir iş ve işçi güvenliği politikası gözetmeyi yönetim anlayışının bir parçası olarak görür.

Gerek maya gerekse hammadde temininde helal gıda şartnamelerine uymayı müşterilerine taahhüt eder.

Belgelerimiz

Ceren Unlu Mamüller

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu el emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanıyor.35 yıllık tecrübe artık teknoloji ile bütünleşiyor. 2012’de başlattığımız otomasyon atağımız, yenilediğimiz son teknoloji makine parkurumuz ile katlanarak devam ediyor