Blog

21 Nisan 2018

Çeyrek Asırlık Tecrübe

Ceren Unlu Mamuller Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Hacınecipoğlu, 35 yıldır faaliyet gösterdikleri unlu mamuller sektöründe gelişen teknoloji ve yeni anlayışlar karşısında kendilerinin de gerekli alt yapı ve teknoloji yatırımlarına devam edeceklerini dile getirdi.

Ceren Unlu Mamuller olarak, 1994 yılında kurulduğu günden beri aynı adreste faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Hacınecipoğlu, “Mesleğe gireli 40 yıla yaklaşıyor. 24 yıldır ise Ceren Unlu Mamuller unvanı altında aynı yerde faaliyet gösteriyoruz. İlk günkü heyecan ne ise bugün de aynı minvalde hareket ediyoruz. 4 yıl önce geçtiğimiz 6 katlı robotik üretim sisteminden sonra önümüzdeki ay içinde pişirme grubunda yeni makinelerimizi hizmete sokacağız. Gerek hammadde gerekse imalat aşamalarında her biri kendi alanında lider markalar ile çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Tecrübenin yanı sıra kurumsallaşmaya da önem verdiklerine dikkat çeken Hacınecipoğlu “El emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanan tecrübemizi yeni nesle aktarmak için gayret gösteriyoruz. 2013’te başlattığımız otomasyon atağımız, yenilediğimiz son teknoloji makine parkurumuz ile katlanarak devam edecek. Sektördeki birikimimizi müşterilerimizi memnun etmek için sarf etmeyi istiyoruz. Ceren Unlu Mamullerin tezgahından bir ekmek alan kişi de kurumsal ve büyük ölçekli müşterimizde aynı kalite ve standardı yakalayacak” dedi.

 

Ceren, Atılımlara Devam Edecek

Sektörde artan rekabete dikkat çeken Ceren Unlu Mamuller Sorumlu Müdürü Hüseyin Hacınecipoğlu ise 20’ye yaklaşan ürün çeşidi ve dinamik bir pazarlama stratejisi ile atağa geçtiklerinin altını çizdi.

“Zamlanan hammadde ve işçilik fiyatlarına rağmen kaliteden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Altındağ, Keçiören bölgesi başta olmak üzere Ankara şehir merkezinde her noktaya ulaşmaya çalışıyoruz” diyerek dağıtım ağındaki genişlemeye dikkat çeken Hüseyin Hacınecipoğlu, “Geçtiğimiz yıllarda açtığımız kurumsal şubemizden sonra önümüzdeki haftalar içinde anlaşmalı şubemizde de Ceren Unlu Mamullerin ürünleri satılmaya başlanacak. Küçük ölçekli dükkan ve bakkalların yanı sıra kurumsal marketlerin raflarında da Ceren’in kaliteli ürünlerine ulaşabileceksiniz” dedi.

Hacınecipoğlu, “200 gramlık normal ekmek başta olmak üzere Ata Ekmeği, Trabzon Ekmeği, Yörük Ekmeği gibi klasik lezzetlerin yanı sıra Kepek ve Tam Buğday Ekmeği gibi sağlıklı beslenme için vazgeçilmez ürünlerimizi müşterinin beğenisine sunuyoruz. Çıkardığımız 20 civarındaki ürün çeşidimiz ile tüm müşteri portföyüne hitap etmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Blog
About CengizYEL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ceren Unlu Mamüller

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu el emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanıyor.35 yıllık tecrübe artık teknoloji ile bütünleşiyor. 2012’de başlattığımız otomasyon atağımız, yenilediğimiz son teknoloji makine parkurumuz ile katlanarak devam ediyor