Blog

15 Mart 2018

İnternet Sitemiz Hizmete Girdi

Dijital dünyadaki gelişmeler ve müşterilerimiz gelen talep doğrultusunda bir süredir planlamakta olduğumuz web sitemiz bu haftadan itibaren yayına başlamış bulunuyor. www.cerenunlumamuller.com ismi altında faaliyete geçen internet sitemiz sayesinde müşterilerimiz ile doğrudan iletişime geçmenin sevincini yaşıyoruz.

Şirketimiz ile ilgili bilgilerin bulunduğu sitemizde, üretilen tüm ürünlerimizin aranjman fotoğrafları ve kısa bilgileri yer alıyor. Sitemizin menüsü içinde yer alan blog ve iletişim butonlarına tıklandığında hem bizlerle alakalı yeni haberlere ulaşabilecek hem de görüş ve önerilerinizi bize ulaştırma imkanınız olacak

Sitemizin interaktif olarak çalışması ve sizlerin talepleri doğrultusunda geliştirilmesi için her türlü görüş ve öneriye açık oldukların kaydeden Ceren Unlu Mamuller Sorumlu Müdürü Hüseyin Hacınecipoğlu, yeni teknolojik gelişmeler ve müşterilerin talepleri karşısında gerekli hassasiyeti gösterdiklerini belirtti.

Hacınecipoğlu, “Ceren Unlu Mamuller de imalat, pişirme ve dağıtım kısımlarında attığımız adımlardan sonra bir adım da dijital dünya için atıyoruz. Son teknoloji ve tasarım çizgilerini taşıyan web sitemiz ile hem kendimizi daha iyi tanıtmak hem de müşterilerimize doğrudan ulaşmanın yollarını arıyoruz” diye konuştu.

www.cerenunlumamuller.com Ankara’nın önemli medya ajanslarından Stüdyo Kırlangıç tarafından yapıldı. Güncel teknoloji ve yazılımların kullanıldığı sitede özellikle yoğun görsellik dikkat çekiyor. Bütün ürünlerimizin stil tarzında fotoğraflarına ulaşabileceğiniz sitemiz tüm masaüstü bilgisayarlar, tablet ve cep telefonları uyumlu çalışıyor.

Web sitemiz sayesinde ayrıca şubelerimizin adreslerine, tüm ürün fotoğraflarına, sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilecek tarafımıza iletmek istediğiniz görüş ve önerilerinizi tek tuş ile bizler ile paylaşabileceksiniz.

Blog
About CengizYEL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ceren Unlu Mamüller

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu el emeği, göz nuru ve alın teri ile harmanlanarak geçmişten geleceğe uzanıyor.35 yıllık tecrübe artık teknoloji ile bütünleşiyor. 2012’de başlattığımız otomasyon atağımız, yenilediğimiz son teknoloji makine parkurumuz ile katlanarak devam ediyor